Ogłoszenia Parafialne – (06.06.2021 A.D.)

1.     Jutro w naszej parafii młodzieży będzie udzielony Sakrament                    bierzmowania na Mszy św. o godz. 16.00 przez  ks. bp. Damiana                Bryla. Proszę parafian o modlitwę   w ich intencji .

2.     Dziękujemy za przygotowanie tras i ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy ministrantom, chórowi, strażakom, p. organiście, p. kościelnemu, Orkiestrze, Radzie Parafialnej, dzieciom sypiącym kwiatki, dzieciom I komunijnym, Policji        i wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji do 4 ołtarzy.

3.     W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, zapraszamy   do wspólnej modlitwy i procesji do 4 ołtarzy .

4.     W piątek przypada uroczystość Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej Mszy św., a po jej zakończeniu pójdziemy pod figurę Pana Jezusa i tam odmówimy litanię.

5.     Za tydzień kolejna niedziela inwestycyjna. Bardzo proszę Radę Parafialną o zebranie ofiary, a parafianom z góry dziękuję.

6.     Również za tydzień w niedziele przypada 13 dzień miesiąca.     Z tej okazji zapraszamy o godz. 21.00 na Różaniec Fatimski .

7.     Dziękuję mieszkańcom Śliwnik za modlitwę i wyremontowanie kapliczki Matki Bożej. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i za poczęstunek na Zawadach.

8.     Za tydzień w niedzielę będziemy gościć ks. Andrzeja Klimka -redaktora naszej gazety diecezjalnej ,, Opiekun,,.  Na każdej Mszy św. będzie  on głosił słowo Boże i po niej będzie sprzedawał książki pt. ,, Rozważanie o św. Józefie”. Cena książki wynosi 20 zł.

9.     Dziękuję Kucharzykom za pielęgnacje zieleni przy kościele.

10.                       Prasa Katolicka , ,,Gość Niedzielny'' , ,, Przewodnik Katolicki'' , ,,Mater Dei'',, Opiekun”

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość