Ogłoszenia Parafialne – VI Niedziela Wielkanocna (26.5.2019 A.D.)

1. Dziś godz. 12:00 będzie odprawiona Mszę Świętą dziękczynna za kapłaństwo i wieloletnią posługę księdza Proboszcza. Dziękując, będziemy prosić dla niego o siły, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski do dalszej owocnej pracy.
2. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na sprzątanie kościoła.
3. Wszystkim Matkom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa na każdy dzień życia, a także opieki najwspanialszej z Matek, Matki Bożej, która jest patronką naszej parafii. Kochane Mamy, życzymy Wam przede wszystkim ciągle wzrastającej miłości, szacunku
i wdzięczności od Waszych dzieci, życzymy wiele radości i spełnienia marzeń. Niech Matka Boża Skalmierzycka ma w opiece wszystkie Mamusie.
4. Zapraszamy na Festyn Parafialny z okazji Dnia Matki 26 maja. O 15:00 grochówka dla każdego, 17:00 tort dla Parafian i Gości, koncerty, gastronomia, zabawa, 21:45 pokaz sztucznych ogni.
5. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o błogosławieństwo w pracy i o urodzaje.
6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7. W piątek 31 maja obchodzimy Święto Nawiedzenia NMP.
8. W sobotę obchodzimy Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom z tej okazji życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Skalmierzyckiej.
9. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe bezpośrednio po wieczornych Mszach św.
10. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy do wspólnej modlitwy
różańcowej o 9:30 oraz na Eucharystię.
11. Za tydzień do puszek naszymi ofiarami wesprzemy Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu.
12. Pragniemy podać do wiadomości, iż w tym roku Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy odbędzie się od 08 do 11 sierpnia.
13. Polecamy prasę katolicką: „Opiekun”, „Gość Niedzielny”, „Przewodnik Katolicki” oraz pod chórem „Dobre Nowiny” oraz "Mater Dei".