Intencje Mszalne 24.05-30.05.2021r

24.05. PONIEDZIAŁK

7.30 1.+Marianny Szmania int.od rodz. Banasiaków i Miłosza Szmani z rodziną.

18.00. 1.+ Marię Lewandowska w 2 rocz.śm.

2.+ Władysława w 38 rocz.śm., Katarzyne, Annę, Anielę, Franciszka, Józefa, Stanisława, Stefanię Pęcków. Marię, Antoniego, Józefa, Stefana, Teresę Kurzajewskich i Zbigniewa Włodarczyka. W podziekowaniu za odebrane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Pani Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

3. Z okazji 1 urodzin Melanii, dziekując Panu Bogu za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

25.05 WTOREK

7.30 1.+ Bolesławę Świderską int.od sąsiadów Liberskich i Dolatów.

18.00. 1+ Agnieszki Balakiewicz int.od córki Stanisławy z mężem.

2.Z okazji urodzin do Matki Boskiej Skalmierzyckiej z podziękowaniem za odebrane łaski . Z prośbą o dalszą opiekę , zdrowie , błogosławieństwo w rodzinie i dary Ducha Św. w nauce.

26.05 ŚRODA

10.00 1.O szczęśliwe rozwiązanie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2+ Bogusławę Raczkowską od rodziny Laskowskich i Danielaków ze Skalmierzyc

18.00 1.+ Wacława Mocka w 29 rocz.śm. Wiesława, Helenę Mocek i Adama Jędroszka . O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

2.+ Genowefę Rumianowską z okazji Dnia Matki oraz z prośba do Matki Bożej Skalmierzyckiej o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

3.+ Teresę i Stanisława Kubiak oraz o zdrowie i opieke Bożą dla całej rodziny.

27.05 CZWARTEK

7.30 1.+ Eugeniusza Michalaka int.od rodz. Krysiak, Woźniak i Mendery.

18.00 1.+ Ireny Jędrzejak int.od wnuka Kacpra z Julką i chrześniaczki Marii z rodziną.

2.+ Sewerynę w 11 rocz.śm. Stanisława, Wacława Maciejewskich I za zmarłych z rodziny. Z prośba o zdrowie, opiekę i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

28.05 PIĄTEK

7.30. + Henryka Borowicza int.od Budzików z Boczkowa i Stanisławy Kucharskiej.

18.00. 1.+ Janinę Szyszka w 2 rocz.śm. oraz za zmarłych z rodziny Szyszków, Lisieckich i Jarychów.

2. + Krystynę w 15 rocz.śm. Alfonsa, Józefę, Antoniego Cieślaków. Józefę, Stanisława Sztanderów. Mariannę, Józefa Strzyż i zmarłych z tych rodzin.

29.05 SOBOTA

10.00 1. + Agnieszkę Balakiewicz int.od córki Józefy i wnuka Mariusza.

2.+ Jana Sikorę int.od wnuczki Pauliny z rodziną oraz rodziny Walczaków i Małgorzaty ze Skalmierzyc .

18.00 1. + Stefana, Władysławę, Stanisława, Józefa, Mariana Stasiaków. Władysławę, Michała Aleksandrzaków. Adasia Jezierskiego. Leszka Pietrzak. Krystynę Wilczura. Halinę Stepniak i zmarłych z tych rodzin oraz dziadków. Z prośba o zdrowie, opieke, błogosławieństwo Boże w rodzinie.

2.+ Za zmarłych rodziców Mariannę, Edmunda Bochyńskich. Stanisława, Stanisława, Mariannę Kowalczyk zmarłych szwagrów: Stanisława, Ryszarda, Marka oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

30.05.Niedziela

7.00 + Joannę, Edmunda Samorzewskich. Janinę, Jana Gaszczyńskich i za dusze w czyśćcu cierpiące. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny i o dary Ducha św.

9.00 1.+ Józefa, Joanne Jerzyków. Helene, Władysława, Eugeniusza, Krystyne Plewińskich. Czesława Kędzierskiego. Czesławe, Antoniego Pabiszczaków. Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

2.+ Aleksandrę Biernat w 6 rocz.śm. oraz za zmarłych w rodzinie.

3. Z okazji Dnia Matki dla mamy Ireny o zdrowie i Boże błogosławieństwo i za duszę śp. Kazimierę Ławniczak.

11.00 1.+ Krystynę Bartoś w 8 rocz.śm. Zofię, Ludwika, Mieczysława, Ryszarda, Marylę, Bogumiłę i Zofię Olejnik. Oraz o moc wiary i błogosławieństwa Bożego dla całej rodziny.

2.+ Łucje, Władysława i Kazimierza Marusik.

3. Za Ojczyznę.

17.00 + Feliksa z okazji imienin oraz Grzegorza i Marie Pawłowskich i o błogosławieństwo dla całej rodziny.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość