Intencje Mszalne 01.02-07.02.2021r

01.02 PONIEDZIAŁEK

7.30.+Elżbietę Jasińską int.od rodz. Woźniaków i Kosowskich

18.00 1.+Andrzeja Owczarka int.od Kazimiery i Bernarda Kucharskich i rodz. Wdowczyków.

2.+ Stefana Urbaniaka int.od Krystyny Ławniczak i Joanny Pawlak.

02.02 WTOREK

10.00  1.+ Janiny Wawrzyniak int.od rodz. Banasiaków, Piaskowskich i Grabarczyków ze Śliwnik.

2.+Marię i Antoniego Bryzów, Kazimierę Sokół, Stanisława Szajbnera oraz za zmarłych z rodziny Klawińskich i Bryzów.

16.00  1+ Mariana Kaczmarka i zmarłych rodziców. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę nad rodziną.

2. + Lechosława w 8 rocz.śm. , Joannę, Józefę, Wincentego, Rozalię, Mariana Światłych. Anielę, Kazimierza, Lechosława Urbaniaków.  Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej nad rodziną.

18.00. 1.+Kazimierę Krzekowską w 3 rocz.śm. i Stanisława Krzekowskiego w 2 rocz.śm. Int.od córki Elżbiety z rodziną.

2.+ Marianny w 1 rocz.śm. i Mariana, Wojciecha Szymańskich , z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

3.+ Andrzeja Zdyba w 25 rocz.śm. , Ludwika, Mariannę, Kazimierza, Józefa Wilczurów. Janinę, Alicję Kardas i zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

03.02 ŚRODA

10.00  1.+ Zbigniewa Liberskiego w 16 rocz.śm.

2.+ Irenę Jędrzejak int.od Krystyny Augustyniak z rodziną i Lidii Szczepaniak z rodziną.

18.00  1.+ Gertrudę, Helenę Marczak. Franciszkę, Kazimierza Samorzewskich. Teresę Tabaka , Renatę Jezierską, Annę Jacyno, Iwonę Łazińską.

2.+  Gertrudę, Helenę Marczak. Franciszkę, Kazimierza Samorzewskich, Iwonę Łazińską, Annę Jacyno. Z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

04.02 CZWARTEK

7.30  1.+ Józefa, Mariannę, Sylwestra, Wiesławę Każmierczaków. Helenę, Stanisława, Marię, Pawła Otwiasków. Wojciecha, Tomasza Matyśkiewiczów. Z podziękowaniem za szczęśliwą operację, z prośbą o dalszą opiekę.

18.00 1.+ Irenę Gierz w 6 rocz.śm.

2.+Józefa Przybylaka int.od Maryli I Józefa Nowaków.

05.02 PIĄTEK

7.30  1.+ Zofię Mikołajczyk int.od Anny Walczak z rodziną i rodz. Herbików.

16.00 1.+Radosława Brzezińskiego int.od kolegów Tomasza, Adriana i Marcina oraz od Marka Stasiaka z rodziną.

2.+  Zbigniewa Pietrasika int.od rodz. Rogulskich, Światłych i Stasiaków

18.00 1.+ Msza Św. Zbiorowa.

2.+ Andrzeja Owczarka int.od Jana Wilczury z rodzina ze Śliwnik.

06.02 SOBOTA

10.00 1.+ Cypriana Niemca int.od Agnieszki Niemiec.

2. W intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Z podziękowaniem za odebrane łaski i wybór nowego Biskupa naszej diecezji z prośba o Boże błogosławieństwo , dary Ducha Św. , zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członków  a za zmarłych o życie wieczne.

18.00 1.+Teresę Russekint.od Seweryna Michalaka z rodziną.

2.+ Konstancję, Helenę, Mikołaja, Józefa Tomczak. Marię, Władysławę, Stanisławę, Józefa, Piotra Szmania i Zbigniewa Sztandera.

07.02. NIEDZIELA

7.00  + Hendryka Borowicza int.od rodz. Kurków, Walczaków i Kuncewiczów.

9.00 1.+Jana Pawlaczyka w 11 rocz.śm. Marię, Antoninę, Antoniego Pawlaczyków.Ewę, Jarosława Jakubowskich i zmarłych z rodziny Jaźwieców, Jędraszaków i Ludwika Błaszczyk.

2.+ Sylwestra w 24 rocz.śm. , Krystyny Wajs. Jana, Józefa, Franciszki Przybyłów. Romana Powąskę.

11.00 1+ Eugeniusza Heresztyna w 2 rocz.śm. i szczęsliwe rozwiązanie dla Klaudi.

2.+ Marię, Józefa Jędrzejewskich w 22 rocz.śm. Teresę Ławniczak. Wacławę, Aleksego, Krzysztofa, Stanisławę, Ludwika, Jana, Bronisławę Dolatów. Marię, Antoniego Gołębiowskich. Helenę, Stanisława Bemblów. Franciszka, Stanisławę, Stanisława Ranisiów. Marię, Józefa Przybyłów. Wincentego Urbaniaka, za zmarłych z rodzin Jędzejewskich, Dolatów, Urbaniaków, Gołębiowskich i Klarów. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

17.00  Z okazji 60 urodzin , dziękując Panu Bogu za otrzymane łaski, z prosbą o zdrowie i opiekę matki Bożej Skalmierzyckiej na dalszem lata życia oraz Boże  błogosławieństwo dla całej rodziny, a także o zdrowie dla mamy i życie wieczne dla ojca i brata.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość