Intencje Mszalne 21.12-27.12.2020r

21.11. PONIEDZIAŁEK

7.30.+Maria Passia int.od Rady Rodziców Przedszkola nr.2 z Nowych Skalmierzyc i róży św. Charbela.

18.00 1.+Andrzeja Owczarka int.od rodz. Tomczaków ze Śliwnik.

2.+Władysława Kubiaka int.od Mieczysława i Lidii Pałczyńskich.

3.+Henryka Szwarc int.od Mieczysława , Marka, Janusza Pałczyńskich z rodzinami.

22.12. WTOREK

7.30 + Ryszarda Mendery int.od Romualda Janiaka z córką Kamilą i rodz. Kucharskich

18.00 1+Urszulę Banasiak w 2 rocz.śm.

2.+ Mieczysława, Adama, Mariannę Lewandowskich , Andrzeja, Zdzisława, Antoninę Grobelnych.

3.+Beata Łyskowska int.od Rodziny Basińskich i Rogorzyńskich

23.12 ŚRODA

10.00 1.+ Elżbietę Wasielewską int.od sąsiadów Majchrzaków.

2.+ Zbigniewa Pietrasika int.od rodziny Światłej i Piegot .

18.00 1.+ Wojciecha Woźniaka w 3 rocz.śm.

2.+ Annę Koniarek w 6 rocz.śm.

3.+Karolinę Stasiakiewicz-Kozłowską int.od koleżanek i kolegów z drużyny piłki siatkowej z Ociąża.

24.12 CZWARTEK

10.00 1+ Józefa,Piotra,Pelagię, Stanisława, Zofię Błaszczyków. Walentego,Mariannę, Jana Raczyńskich i zm. Dziadków. Piotra,Mariannę Pryczak. Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną.

2.+ Józefe,Stanisława Danielaków, zmarłych z rodziny Danielaków I Pawlaków za dusze śp. Siostre Cyenie , za dusze w czyśću cierpiące.

3.+ Henryka Borowicza int.od chrześniaczki Asi

22.00 1.+Adama, Jóżefa,Stefana, Czesławę, Bogusławę I Adama Stefańskich. Józefa I Jolantę Ratusznych i Krystynę Bartoś, Maików I Włodzimierza Rydzanicz. Z prośbą o zdrowie I Boże błogosławieństwo dla całęj rodziny.

2.+ Aleksandra Kowalczyka w 15 rocz.śm. i zmarłych z rodziny . Podziękowanie za opiekę nad rodziną oraz prośba o dalszą opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej , zdrowie I błogosławieństwow tym trudnym czasie.

24.00 1. +Adama i Wacława Olejnik. Marianne, Jana, Eugenisza Wirtów i zmarłych z rodziny.

2. Za parafian

25.12 Piątek

9.00 1.+Za dusze w czyśću cierpiące

2.+Henryka Karolaka, Anne,Wacława Bednarczyków. Ignacego,Stanisławe,Stanisławe, Tadeusza Karolaków.Jana Dolińskiego, Mariana Płomińskiego. Zofie,Antoniego Galewskich o radość nieba i życie wieczne , oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

11.00 1.+ Kazimierę, Wacława Bartoś , z prośba o zdrowie , błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

2.+Elżbietę Pawlak w 15 rocz.śm.

12.30 1. Z podziękowaniem za otrzymanie dyplomu i zakończenie studiów z prośbą o Boże błogosławieństwo.

2.+Mariana Szymczaka w 13 rocz.śm. , Helenę i Czesława Netter i zmarłych z rodziny Olejników oraz prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

26.12 SOBOTA

7.00 1.+ Albina Spaleniaka int.od rodz. Lisów i Jędrzejewskich

9.00 1.+ Teresę i Stanisława Kubiaków. Mariannęi Antoniego Widyńskich oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całęj rodziny.

2.+W 31rocz.śm. Stanisława i Zofię Błaszczyków, zmarłych z rodziny Jędrzejaków, Błąszczyków, Ciesiółków. Z podziękowaniem do Matki Boskiej Skalmierzyckiej za odebrane łąski z prośbą o zdrowie w rodzinie i dary Ducha Św.

3.+ Cecylię Kowalską int.od rodz. Czępińskich , Matusiaków i Stefana Danielewicza.

11.00 1.+ Mariannę,Mariana,Annę,Macieja,Tomasza Pawlaków oraz Józefę, Michała I Kazimierza Kowalczyków.

2. Z podziękowaniem za przeżyte 45 lat małżeństwa , za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej na dalsze lata dla Jubilatów i całej rodziny.

3.+ Mariannę Wosińską int.od rodz. Mikłasów i Bednarczyków.

12.30 1.+Mieczysławę, Tadeusza i Kazimierza w 13 rocz. śm. Oraz z prośba o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla całej rodziny.

15.00 Ślub

27.12. NIEDZIELA

7.00 1.+ Kazimierza w 8 rocz.śm.Józefę,Ludwika Chlastów. Zofię, Jana, Jerzego, Marię, Józefa Piaskowskich oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

9.00 1.+Stanisławe w 23 rocz.śm.Walentego Walczaków. Czesławe, Walentyne,Franciszka Strankowskich, zmarłych dziadków i zmarłych z tych rodzin. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

2.+Helenę, Mariana Leszcz.Władysławę Zborowską. Stanisława,Andrzeja Światłych.

3.+ Lucynę Woźnicką int.od chrześniaka Michała z rodziną.

11.00 1. Za Ojczyznę i Powstańców Wielkopolskich

2.+Eugeniusza Michalaka int.od syna Marka z żoną i dziećmi.

3.+Aleksandry Pawlak int.od wnuczki Sandry z mężem.

12.30 + Andrzeja Owczarka int.od koleżanek synowej Natalii , Dominiki Przybył i Kamili Góralczyk.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość