Intencje Mszalne 14.12-20.12.2020r

14.11. PONIEDZIAŁEK

7.30. 1. +Kazimierza Światłego int.od rodzin Remaelskich

18.00 1.+Jerzego,Janinę Wawrzyniak. Pawła,Weronikę Skowronek. Stefana, Weronikę,Stanisława,Józefa Bukowskich ks. Edwarda Wawrzyniaka. Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

2.+Sylwestra Kubiaka int.od brata z żoną ze Śliwnik, od bratanicy Danuty z mężem, rodziny Czerwińskich i Płócieniczaków ze Śliwnik .

15.12. WTOREK

7.30 1.+Adama Olejnika int.od sąsiadów Urbaniaków, Gruszczyńskich i Strachowskich

18.00 1+Henryka Borowicza int.od rodz.Borowiczów z córką z Lewkowa.

2.+ Wojciecha Kłobuckiego int.od Stowarzyszenia Edukreata przy szkole Podstawowej w Skalmierzycach .

16.12 ŚRODA

10.00 +Wacławę w 4 rocz.śm. Aleksego,Krzysztofa Dolatów. Janinę,Tadeusza Klar, Joannę, Lecha za zmarłych dziadków.Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

18.00 1.+Annę,Stanisława Bartoś. Jadwigę,Antoniego, Antoniego Augustyniaków.

2.+Henryka Krawczyka od rodziny Dębickich i Ławniczaków ze Skalmierzyc.

17.12 CZWARTEK

7.30 + Janinę Wawrzyniak int.od Stasiaków z Rososzycy, rodzin Walasów,Springer i Kucharczyk

18.00 1.+Pawła Winiarskiego w 1 rocz.śm. i o zdrowie dla babci.

2.+ Bożenę Włosik int.od koleżanek Urszuli, Haliny, Krystyny ze Skalmierzyc oraz Ewy z Ostrzeszowa.

19.00 W intencji młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

18.12 Piątek

7.30 + Zbigniewa Pietrasika int.od rodzin Bęckich.

18.00 1.+ Danuta Kowalczyk int.od Katarzyny i Mirosława Ulbrychów z dziećmi.

2.+Stanisławę i Czesława Mąka, w 3 rocz.śm. Brata Zygmunta Mąka oraz za zmarłych dziadków Adamskich i Mąków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

19.12 SOBOTA

10.00 1.+ Mariannę Wosińską int.od rodz. Banasiaków ze Śliwnik.

2.Z prośbą o szybki wybór biskupa ordynariusza Diecezji Kaliskiej , zgodny z Wolą Bożą oraz o powrót do zdrowia dla chorych kapłanów naszej diecezji.

3.+ks. prałata Edwarda Wawrzyniaka int.od Żywego Różanca ze Skalmierzyc .

18.00 1.+ Irene w 35 rocz.śm., Jana w 27 rocz.śm. Felichów, zmarłych z rodziny Pałczyńskich, Przybyłów, Cudaków. Stanisława Ranisia, Eugeniusza Plutę, Marianne Kierzkowską, Krystyne Żabińską. Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie dla całej rodziny.

2.+ Jarosława Nowakowskiego int.od Andrzeliki i Mateusza Byzia.

3.+Stanisława Zwierzyńskiego int.od Żanety Lewandowskiej z rodziną.

20.12. NIEDZIELA

7.00 1.+ Ireneusza w 2 rocz.śm. , Janine, Stefana Wasielewskich .Helene, Henryka,Andrzeja,Marka,Pawła Pietrzak. Zofię,Antoniego Augustyniak i zmarłych dziadków z tych rodzin.

2.+Joanne,Józefa Kowalczyków. Kazimierę,Jana Stasiaków. Rafała Szmanie oraz zmarłych dziadków.

9.00 1.+ Marię Lewandowską.Stanisławę,Józefa Lewandowskich. Wiktorię,Wincentego Spaleniaków.Katarzynę, Franciszka Niklasów. Stanisławę Matyaszczyk.Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

2.+Stanisława i Czesławe Grzędów. Jana,Pawła i Włądysława Tułaczów. Helenę i Franciszka Mendere, Beate Łyskawke i zmarłych z tych rodzin oraz z podziękowaniem Matce Skalmierzyckiej za Odebrane łaski z prośbą o dalsze.

3.+ Eugeniusza Michalaka int.od żony Heleny.

11.00 1.+ Annę Sierpowską int.od Krystyny Ławniczak i Joanny Pawlak z synami.

2.+Cecylię Kowalską int.od Urszuli i Grzegorza Krzywdów z córkami i rodz. Andrzejuków z Warszawy.

3.+Za Parafian

17.00 + Stefanie, Stanisława, Tomasza, Wojciecha, Marka i zmarłych z rodziny Matyśkiewiczów. Kazimierę, Wojciecha Pawlaczyków. Weronikę Zydorek. Franciszka Michalaka oraz prośba o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość