Intencje Mszalne 28.09-04.10.2020r.

28.09. PONIEDZIAŁEK

7.30

1.+Leona Woźniaka int.od Jarosława Nowak  z rodziną.

18.00

1.+Wacława, Stanisława, Sewerynę Maciejewskich. Józefa, Kazimierza Maniaków. Stanisława, Cecylię Połczyńskich. Kazimierza Wolniaszka i dusze w czyścu cierpiące.

2.+Wacławę, Aleksego, Krzysztofa w 28 rocz.śm. I zmarłych z rodziny Dolatów, Gołębiowskich, Jędrzejewskich, Urbaniaków i Klarów. Marię Szymańską, Jolantę Ratuszną, Natalię Eugeniusza Musielów. Z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

29.09. WTOREK

7.30

1.+Jana w 27 rocz.śm. Janinę, Marie, Bolesława Chlastów, zmarłych z rodziny Pawlaków. Marie,Jana, Andrzeja Klibrów, z prośbą do Pani Skalmierzyckiej o zdrowie dla całej rodziny.

18.00

1.+ Mariana Mocka w 13 rocz.śm. Zmarłych rodziców: Władysławe, Jana Mocków. Helene, Teofila Przepiórków. Emilie Płotek z prośbą o zdrowie dla syna i całej rodziny.

2.+Elżbiete, Stanisława Walendowskich. Cecylie, Jana Fibików. Franciszke, Adama Idczaków i zmarłych dziadków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

3.+ Albina Spaleniaka int.od rodziny Wawrzyniaków i Styburskich.

23.09 ŚRODA

10.00

1.+ Wacława Danielaka, Stanisławę, Stefana Michalaków i zmarłe rodzeństwo. Kazimierę, Jana Bednarczyków. Piotra , Franciszki, Wincentego Jurów, Andrzeja Banasiaka.

2.+ Andrzeja Banasiaka int.od Arkadiusza Kwiasowskiego i Michała Banasiaka.

1.+Ireny Banasiak int.od wnuka Marcina z rodziną i siostry Stefani z mężem

2.+Janinę Wawrzyniak int.od chrześniaka Romana z rodziną i rodziny Janych.

3.+Sylwestra Olszaka int.od Pietraszków, Spaleniaków i Genowefy Tomczak z rodziną.

1.10 CZWARTEK

7.30

1.+ Mariannę Szymańską int.od sąsiadów Augustak i Gaszczyńskich.

19.00

1.+Marię Pawłowską w 1 rocz.śm.

2.+ Ignacego Stasiaka w 4 rocz.śm. , Julie Wyraz w 1 rocz.śm. Za zmarłych z rodzin Stasiaków, Adamiaków, Mrulów i Raczyńskich , z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

2.10 Piątek

7.30

1.+Mieczysława Dominiaka int.od kuzyna Mariana z rodziną i kuzynki Genowefy Woźniak

16.00

1.+Ryszarda Mendery int.od teściowej Anny i Szwagierki z synami z Ostrowa.

2.+Adama Olejnika int.od cioci Iwony i wuja Tomka z dziećmi i rodz. Kubickich z Węgier.

3.+Jolanty Ratusznej int.od Krystyny Ławniczak, Tomasza, Andrzeja, Piotra Ławniczaków z rodzinami i Joanny Pawlak z dziećmi.

1.+ Msza św. Zbiorowa

2.+ Mariusza Tułacza int.od rodziny Nowickich

3.+Zofię Mikołajczyk int.od chrześniaka Dariusza z rodziną.

3.10 SOBOTA

10.00

1.+ W intencji Wspólnoty Żywego Różańca o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i wzrost duchowy dla żywych członków , a dla zmarłych o życie wieczne oraz o wierność Chrystusowi i Ewangelii dla kapłanów naszej parafii i opiekę Matki Bożej dla całej wspólnoty parafialnej.

2.+ Radosłąwa Brzezińskiego int.od rodz. Wawrzyniaków z Zabłocka i Edwarda Marczaka.

15.00

Ślub

16.00

W podziękowaniu za przeżyte 50 lat małżeństwa Janiny i Kazimierza prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia, opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

18.00

1.+Elżbietę Jasińską int.od kuzyna Romana i siostrzenicy Honoraty z rodzicami.

2.+Natalii i Franciszka Lisiaków.

3.+Artura Pawlaka int.od pracowników sklepu ABC i sąsiadów Chlastów i Jaźwieców.

4.10. NIEDZIELA

7.00

1.+Kazimierza Ogrodowicza w 5 rocz.śm. , Wandy Ogrodowicz oraz Barbary Kaźmierczak.

9.00

1.Z okazji 50 urodzin i 28 rocz. Ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha św.i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

2.+Teresę, Stanisława Kubiaków, zmarłych z rodziny Kubiaków, Marię, Jana, Weronikę Zydorków.

3.+ Pelagie Matusiak w 8 rocz.śm. , Tadeusza Matusiaka w 25 rocz.śm. , Jerzego Tomczaka. Krzysztofa Frankiewicza , z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

4.+Marie Passia int.od grupy Kucharzyków.

5.+Czesława Netter int.od siostry Zofii Kempy i Michała Kempy z rodziną.

6.+ Tadeusza Zimmermana int.od rodz. Bugajów i sąsiadów Urbaniak i Kocińskich.

11.00

1. Za parafian.

2. Z okazji 18 urodzin Adriana z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski, z prośbą o dobre wybory w dorosłym życiu oraz o zdrowie i opiekę Matki Boskiej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

3.+ Teresę Walczak, Bronisława i Władysławy Walczak. Jana i Cecyli Tomczak. Marianny Zydorek. Wojciecha Szkudlarek. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

4.+ Barbarę Bogutę int.od Macieja Marciniaka z rodziną i wnuczki Magdaleny z mężem.

5.+ Zbigniewa Pietrasiaka int.od chrześniaczki Kasi z rodziną i chrześniaka Tomka z synami.

6.+ Zofia Marcinkowska int.od rodz. Sobczak i Sztandera i rodz. Gałach i Kaczmarek ze Śliwnik.

17.00

1.+ Janinę w 12 rocz.śm. Stefana, Ireneusza Wasielewskich. Helenę, Henryka, Andrzeja, Pawła, Marka Pietrzak. Zofię, Antoniego Augustyniak i zmarłych dziadków z tych rodzin.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość