Intencje Mszalne 24.08-30.08.2020r.

24.08. PONIEDZIAŁEK

7.30

1.+ Marka Matyśkiewicza int.od Łukasza Jędrzejewskiego z Magdą.

18.00

1.+ Stanisławę,Sylwestra Stasiak.Helenę, Józefa Gawronów.Jana Teodorczyka oraz zmarłych z rodziny Stasiaków i Sobczyków.

25.08. WTOREK

7.30

1.+Mariusza Tułacza int.od sąsiadów Tułaczów.

18.00

1.+ Józefa w 40 rocz.śm. Jolantę, Tomasza, Mariannę, Zygmunta, Sabinę, Andrzeja Ratusznych. Jana, Cecylię Duczmal. Adama,Jadwigę, Stefana, Salomee, Zofię, Antoniego, Czesławę, Feliksa, Leokadię, Frańciszka, Jana, Helenę, Stanisława, Julię, Monikę, Mieczysława, Stanisława, Marię Czerwińskich . Irenę Pater. Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całeł rodziny.

2.+ Mariana w 9 rocz.śm. Stanisława, Andrzeja Jędrzejewskich. Irenę, Pawła Koprasów oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

26.08 ŚRODA

10.00

1.+ Janinę Wawrzyniak inr.od rodz. Rosołków z Zabłocka, Jarosława Rosołka i rodziny Molka.

2.+ Andrzeja Banasiaka int.od rodz. Zakrockich i Pięknych .

18.00

1.+ Krzysztofa w 1 rocz.śm. Andrzeja w 13 rocz.śm. Mariusza, Marię, Pawła Banasiak . Marianne, Jana, Eugeniusza Wirtów. Adama Olejnika z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

2.+ Bolesława Kowalskiego w 6 rocz.śm. Władysława Kowalskiego. Helene, Edwarda Mikłasów z podziękowaniem za zdrowie i błogosławieńtwo całej rodziny.

27.08 CZWARTEK

7.30

1.+ Adama Olejnika int.od kolegów Marka i Damiana Owczarków.

18.00

1.+ Dominika Samorzewskiego int.od Kazimierza Wawrzyniaka z rodziną ze Skalmierzyc.

28.08 PIĄTEK

7.30

1.+Leona Woźniaka int.od Zygmunta Mateckiego i rodz. Gryglów.

18.00

1.+ Krystyne, Józefa, Franciszka,Jerzego Wilczurów. Władysławy, Michała Aleksandrzaków. Anny Wielanek i Haliny Stępniak.Z podziękowaniem za odebrane łaski oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieńtwo i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

29.08 SOBOTA

10.00

1.+Jana , Józefa Wasiaków. Idziego, Józefa Grajków. Stefanię, Stanisława Wawrzyńczaków, ks. Macieja Dyoniziaka. Prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.,0

2.+ Jolanty Ratusznej int.od Genowefy Jędrzejewskiej i Krystyny Wiśniewskiej.

18.00

1.+ Joannę, Józefa Kowalczyków. Kazimierę, Jana Stasiaków.Rafała Szmaniee. Wojciecha Stadnickiego i zmarłych dziadków.

2.+ Alojzego Kaczmarka w 1 rocz.śm. Int od żony i synów.

3.+ Ryszarda Mendery int.od brata Zdzisława z żoną i chrześniaczki Agnieszki z rodziną.

30.08. NIEDZIELA

7.00

1.+ Stanisława Maruchę w 8 rocz.śm.

9.00

1.+ Adama Stefańskiego w 7 rocz.śm. Czesławę, Stefana Stefańskich oraz za zmarłych w rodzinie z prośbą o zdrowie , Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

2.+ Marię Lewandowską. Stanisławę, Józefa Lewandowskich. Wiktorię, Wincentego Spaleniaków. Stanisławę Matyaszczyk. Katarzynę, Frańciszka Niklasów. Z podziękowaniem za odebrane łaski , z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwoi opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

3.+ Heleny Woźniak int.od wnuczki Doroty z rodziną.

4.+Kazimierza Światłego int.od siostry Bożeny z rodziną i rodziny Teresy Światłej

5.+ Maria Passia int.od rodziny Lejnerów z Pleszewskiej i Ulbrychów z dziećmi.

6.+ Zbigniewa Pietrasika int.od córki Elżbiety z rodziną.

11.00

1.+ Mariusza Kuncewicza w 5 rocz.śm. Zmarłych z rodzin Walczaków, Kuncewiczów, Walotków i Ławniczaków oraz z prośbą o błogosławieństwoBoże w rodzinie.

2.+ Jana, Antoniego , Antoninę Dolińskich. Pelagię, Edmunda, Stanisława Banasiaków. Kazimierę, Albina Spaleniaków. Henryka Karolaka. Mariana Banasiaka z prośbą o zdrowie i błogosławieństwow rodzinie.

3.+ Czesława, Pelagię, Antoniego Jędrzejewskich . Marianne, Józefa, Zofię, Jana, Jerzego Piaskowskich oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Boskiej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

4.+ Zofię Mikołajczyk int.od brata Wacława z żoną.

5.+Barbarę Bogutę int.od chrześnicy Małgorzaty , siostry Genonefy i rodziny Machaj z Zielonej.

6.+ Za Ojczyznę.

17.00

1.+ Elżbietę Jasińską int.od teściów Derów z Psar i bratanicy Magdaleny z Pawłem.

5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość