Intencje Mszalne 09-15.12.2019r.

09.12 Poniedziałek

18.00

1. + Leokadię, Jana Brzezińskich, Helenę, Stanisława Otwiaska, Marka Frąckowiaka
2. + Krystynę Klepacz – int. od wnuka Mateusza z Natalią


Wtorek 10.12

18.00

1. + Kazimierę Sokół w 7 rocz. śm., Zenona Szymczaka, Zdzisława Augustaka, Stanisława Szajbnera oraz za zmarłych z rodzin Klawińskich i Bryzów
2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Skalmierzyckiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i siłę na każdy dzień z okazji 80- tych urodzin oraz błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków


Środa 11.12

10.00 + Andrzeja Banasiaka – int. od rodz. Tomaszewskich i Gościniaków
18.00

1. + Stefana w 8-mą rocz. śm., Helenę Kubiak, Józefa Wilczaka i zmarłych z rodziny oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
2. + Kazimierę Kielańską


Czwartek 12.12
wsp. NMP z Guadalupe

18.00

1. + Annę i Stanisława Bartoś z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
2. + Stanisława, Helenę, Stanisława Rybaków i o Boże błogosławieństwo w rodzinie


Piątek 13.12
18:00

1. + Ireneusza w 1-rocz. śm., Stefana, Janinę Wasielewskich, Helenę, Henryka, Pawła, Marka Pietrzak, Zofię, Antoniego Augustyniak i zmarłych dziadków z tych rodz.


Sobota 14.12
10:00 + Jerzego, Janinę Wawrzyniak, Pawła, Weronikę Skowronek, Józefa, Agnieszkę Kowalczyków i o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków


18.00
1. + Jana, Genowefę Sobczak, Zofię, Romana Zmysławe
2. + Adama Wojciecha, Weronikę Tomczaków, Sylwestra, Stanisława, Bogdana Kwiatkowskich i Dzidków z tych rodz. i o zdrowie dla całej rodziny


Niedziela  15.12

III Niedziela Adwentu
Ewangelia  Mt 11,2-11

7.00 + Jana Beń – int. od bratowej Justyny z rodziną
9.00

1. + Józefa w 14 rocz. śm. i Marię Pawlaków, Zenona Srokę, Macieja Pabiszczaka, Jarosława, Stanisława Fludrów i za zmarłych z tych rodzin
2. + Annę Ostach w 16 rocz. śm., za Szczepana i Marię Matyjaszczyków, Jana i Annę Ostachów , Andrzeja Antoninę, Helenę, Jadwigę Szymańskich
3. + Andrzeja Banasiaka – int. od teściowej Teresy
4. + Teresę Wolczyńską – int. od córki Izabeli z rodz.
5. + Janinę Wawrzyniak – int. od syna Bernarda z żoną


11.00

1 + za Parafian
2. + Władysławę, Pawła i Jana Tułaczów, Czesławę i Stanisława Grzędów, Helenę i Franciszka Menderów, z podziękowaniem za odebrane łaski z prośba o dalsze
3. + Cecylię, Tadeusza Ciesielskich w 9-tą rocz. śm. Cecylię, za zmarłych z rodziny Ciesielskich i Herbik, za Zofię, Józefa Bąk i Lidię Płotek
4. + Mieczysława Kędzie – int. od rodz. Kukułków i Nowaków ze Skalmierzyc
5. + Stanisława Czaję – int. od żony Danuty


17:00 + Józefa , Marię i Janinę Szyszka oraz zmarłych z rodziny Szyszków, Forychów i Wróblewskich oraz Marzenę Lisiecką



« powrót

Msze święte

Niedziela: 
7.00  9.00  11.00  17.00  

Dni powszednie:
7.30  18.00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
17.00 18.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym:
16.00 w niedzielę

Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu
w dni powszednie od 8.00 do 18.00; niedzile i święta od 12.00 do 17.00

Spowiedź święta

Pół gdziny przed każdą
Eucharystią

W pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 16.00 i 16.30 do 18.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: 
od poniedziałku do soboty
po wieczornej Mszy św.,

tel. 517 021 111 

 

Komentarz do Ewangelii

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2020

3 maja 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość
I Komunii Świętej w naszej parafii.